Nadzwyczajni
                  Szafarze Komunii Świętej Diecezji Bydgoskiej
informacje
wydarzenia
dokumenty i artykuły
szafarze naszej diecezji
zmarli szafarze naszej diecezji

Szafarze nadzwyczajni w parafiach naszej diecezji.

Parafia Imię Nazwisko
Bądecz – Parafia pw. św. Józefa

Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza Dariusz Lis
Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza Wojciech
Polcyn
Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza Marcin Raubo
Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza Jarosław Trzaskowski
Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza Piotr Wielgosz
Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza Jarosław Żeglicz
Białośliwie – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Bługowo – Parafia pw. św. Jakuba Większego Apostoła

Brzoza – Parafia pw. NMP Królowej Polski Mariusz Bożek
Brzoza – Parafia pw. NMP Królowej Polski Grzegorz Bukowski
Brzoza – Parafia pw. NMP Królowej Polski Andrzej Kubiak
Brzoza – Parafia pw. NMP Królowej Polski Marek Kulpiński
Brzoza – Parafia pw. NMP Królowej Polski Jerzy Mainka
Brzoza – Parafia pw. NMP Królowej Polski Jan Paprocki
Bydgoszcz – Parafia Katedralna pw. św. Marcina i Mikołaja Łukasz Latosiński (akolita)
Bydgoszcz – Parafia Katedralna pw. św. Marcina i Mikołaja Bogusław Sudał (akolita)
Bydgoszcz – Parafia Katedralna pw. św. Marcina i Mikołaja Jakub
Gałązka
Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika Dariusz Gryczka
Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika Zbigniew Klain
Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika Zdzisław Krzeszewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Bożego Ciała Tomasz Lipiński
Bydgoszcz – Parafia pw. Bożego Ciała Ireneusz Śmieszny
Bydgoszcz – Parafia pw. Bożego Ciała Artur Zmudzinski
Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla Tadeusz Balcer
Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla Mirosław Piotr Barczewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla Piotr Pieszewicz
Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla Damian Torkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla Bartosz Truszczyński (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla Wojciech Mirosław Wasilewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Ducha Świętego Radosław Belter
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Andrzej Adamski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Włodzimierz Arciszewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Krzysztof Grochowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Przemysław Frelichowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Grzegorz Jekel
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Marcin Juszczak
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Tomasz Kowalczyk
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Mariusz Matwiej
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Jerzy Nieradko
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Łukasz Nowacki
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Marcin Sala
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Franciszek Stróżyński
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Marcin Szafrański
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Andrzej Rudnicki (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Karol Wrzos
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników Bogumił
Żmijewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Bartosz Gołębiewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Roman Kilanowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Piotr Stępień
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej Edmund Andrearczyk
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej Ryszard Gaszkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej Włodzimierz Kajtek
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej Jan Kempa
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej Mirosław Wnorowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Tomasz Białczyk
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Artur Knioła (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Marcin Andrzej Kowalkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Jerzy Krzemiński
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Jan Franciszek Owczarzak
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Mariusz Sobański
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Jerzy Stawicki
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej Waldemar Wiśniewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego Krzysztof Forbot
Bydgoszcz – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego Krzysztof Król
Bydgoszcz – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego Jarosław Zieliński
Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Dariusz Berka
Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Paweł Opiński
Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Jacek Zelek
Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP Piotr Heiler
Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP Tomasz Opoka
Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP Sławomir Prokopiak
Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP Jacek Sobucki
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Królowej Pokoju (kościół garnizonowy)

Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Matki Kościoła Zbigniew Luttmann
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Matki Kościoła Wojciech Nowak
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Matki Kościoła Mariusz Szynkiewicz
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel Luigj Brushtulli
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel Janusz Kapuściński
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel Damian Placek
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel Wojciech Romanowski
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel Jarosław Synak (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel Dariusz Tkaczyk
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej Mirosław Biela
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej Wacław Brzeziński
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej Robert Dzieża
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej Jacek Łuczak
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej Ryszard Mirota
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej Józef Śmigiel
Bydgoszcz – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego Rafał Czyżewski
Bydgoszcz – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego Damian Drygalski
Bydgoszcz – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego Marek Hauke
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Artur Buszta
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Mariusz Greń
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Marek Machnikowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Norbert Moczadło
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Piotr Pinkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Mariusz Płąchocki
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Piotr Polewski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Andrzej Pyszka
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy Arkadiusz Siewkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Faustyny Kowalskiej Jacek Lewandowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Faustyny Kowalskiej Tomasz Kruszewski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Faustyny Kowalskiej Marcin Napierała
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej Stanisław
Fromm
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej Dariusz Galwas (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej Krzysztof Hojka
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej Czesław Maniewski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej Roman Matthews
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Grzegorz Borzyszkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Damian Kaczmarek
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Józef Lisiecki
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Wojciech Rzepka
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Wiktor Stromski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Jacek Zabel
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Pawła II

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Józefa Grzegorz Kocerka (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Józefa Tomasz Mikołajczyk
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Józefa Michał Zygmunt Miłkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Stanisław Jagiełło
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Tomasz Kaszewski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Mariusz Kosowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Dariusz Łęgocki
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Mirosław
Szachnowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Marcin Szczur
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Lech Plewka
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Jacek Pytlik
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity Andrzej Topoliński
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego Sylwester Birkholz
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego Marek Chmielewicz
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego
Piotr
Jackowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego Mirosław Jarosz
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego Dariusz Mrówczyński
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Marka Mariusz Odjas (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Adam Barej
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Marek Czarnocki
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Maciej Dziemidzionek
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Michał Galiński
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Sławomir Kubacki
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Krzysztof Łuźniak
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Marek Mlicki
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Krzysztof Orzechowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Jarosław Prochowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty Jerzy Wołoszynowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Wiesław Górzyński
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Marek Karwacki
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Andrzej Lubiński
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Paweł Łuczak
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Zenon Łupkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Roman Misiak
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Klemens Włodzimierz Schmidt
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja Radosław Sokołowski
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Bydgoszcz – Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej Krzysztof Rębacz (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wincentego á Paulo Karol Malendowicz
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wojciecha Krzysztof Laska
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wojciecha Mateusz Miernik
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wojciecha Dariusz Skoczek
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wojciecha Wojciech Święcichowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętego Krzyża Witold Ciechanowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętego Krzyża Leszek Kiełtyka
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętego Krzyża

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętego Krzyża Marcin Rak
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Rodziny Jarosław Nowicki
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Rodziny Eugeniusz Reszkowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Rodziny Dariusz Wedel
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Jan Banach
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Marek Dłuski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Henryk
Dudek
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Tomasz Fiszer (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Wojciech Kończal 
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Maciej Marzec
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Marek Nowicki
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Adam Piasecki
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Stanisław Sobecki
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Tadeusz Sokorski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy Dawid Trybuś
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła Jacek Bogusławski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła Leszek Jarocki
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła Krzysztof
Wiankowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników Mirosław Buta
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników Piotr Gatza
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników Andrzej Jaster
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników Piotr Paweł Kaczorowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników Wojciech Kosmowski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników Leszek Mróz (akolita)
Bydgoszcz – Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego Piotr Dambecki
Bydgoszcz – Parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego Sławomir Górski
Bydgoszcz – Parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego Rafał Losik
Chojna – Parafia pw. św. Małgorzaty Artur Durski
Chomętowo – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła Andrzej Wesół
Ciele – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej Sławomir Adam Kryske
Ciele – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej

Ciele – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej Czesław Tomaszek
Czeszewo – Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła Krzysztof Romel
Czeszewo – Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła Tomasz Rożek
Czeszewo – Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła

Dąbrówka Nowa – Parafia pw. św. Jakuba Mniejszego Apostoła
Piotr

Sobiechowski
Dębowo – Parafia pw. św. Michała Archanioła

Dobrcz – Parafia pw. św. Wawrzyńca Tomasz Koczorowski
Drzewianowo – Parafia pw. św. Anny

Dziembowo – Parafia pw. Świętych Piotra i Pawła

Dziewierzewo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła

Dźwierszno Wielkie – Parafia pw. św. Mikołaja

Fanianowo – Parafia pw. św. Józefa

Glesno – Parafia pw. św. Jadwigi

Głubczyn – Parafia pw. Trójcy Świętej Piotr Banasik
Głubczyn – Parafia pw. Trójcy Świętej Paweł
Owsianny
Gołańcz – Parafia pw. św. Wawrzyńca Krzysztof Bucki
Gołańcz – Parafia pw. św. Wawrzyńca

Gołańcz – Parafia pw. św. Wawrzyńca Roman Stefaniak
Górka Klasztorna – Parafia pw. NMP Niepokalanie Poczętej

Grabówno – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy

Gromadno – Św. Jakuba Większego

Jaktorowo – Parafia pw. św. Anny Sławomir Antczak
Kaczory – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Piotr Kryza
Kaczory – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Ryszard Przewoźniak
Kcynia – Parafia pw. św. Michała Archanioła Maciej Bordun (akolita)
Kcynia – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Tadeusz Adamczewski
Kcynia – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Michał Kubalewski
Kołaczkowo – Parafia pw. św. Wojciecha

Kosztowo – Parafia pw. św. Anny Krzysztof Polowy
Kotomierz – Parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego Janusz Paczkowski
Krajenka – Parafia pw. św. Anny Jerzy Graduszewski
Krajenka – Parafia pw. św. Anny Andrzej Wielga
Krostkowo – Parafia pw. św. Mikołaja i Błogosławionego Biskupa Michała Kozala

Kruszyn – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza Krzysztof Cerkaski
Kruszyn – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza Ireneusz Kolanowski
Kruszyn – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza Tomasz Raczycki
Kruszyn – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza D. Ż.
Lipka – Parafia pw. św. Katarzyny

Lutowo – Parafia pw. św. Wawrzyńca

Łabiszyn – Parafia pw. św. Mikołaja Adam Szczęsny (akolita)
Łabiszyn – Parafia pw. św. Mikołaja Damian Wudzyński (akolita)
Łabiszyn – Parafia pw. św. Mikołaja

Łabiszyn – Parafia pw. Zwiastowania NMP

Łobżenica – Parafia pw. Świętej Trójcy

Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza Andrzej Braun
Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza Michał Kilichowski (akolita)
Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza Marek Jedynak
Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza Piotr Tomczak
Maksymilianowo – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe Daniel Kossakowski
Maksymilianowo – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe Damian Pilarski
Maksymilianowo – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe Przemysław Michał Słowik
Maksymilianowo – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe Janusz Świątkowski
Miasteczko Krajeńskie – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Mirosław Piszczek
Morzewo – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego Andrzej Gryczka
Mrocza – Parafia pw. św. Mikołaja

Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Józef Herchel
Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Rajmund Hinz
Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Dariusz Lubiatowski
Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Jacek Lutowski
Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Dariusz Płaczkiewicz
Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Maciej Tobijański
Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Zbigniew Tokarski
Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Janusz Żmuda-Trzebiatowski
Nakło – Parafia pw. NMP Królowej Polski

Nakło – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca Sławomir Bratkowski
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca Adam Dziewiałtowski-Gintoft
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca Andrzej Górny
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca Kazimierz Stasiński
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca Marcin
Stachnik (akolita)
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca Damian Techner
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca  

Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Tomasz Antonowicz
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Dominik Baryłka
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Patryk Falgowski
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Daniel Patela
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Przemysław Pezacki
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Sławomir Przewoźniak
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Marcin Słomiński
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Michał Stefanowicz
Niemcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych Damian Wandzlewicz
Nieżychowo – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Orle – Parafia pw. św. Macieja

Osiek – Parafia pw. św. Józefa Krzysztof Wachowiak
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP Kazimierz Bieliński
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP P. Ch.
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP Dariusz Jędrzejczak
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP Paweł
Jędrzejewski
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP Paweł Kujawa
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP Paweł Lachowicz
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP

Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP Artur Pankowski
Panigródz – Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Paterek – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej Tomasz Białkowski
Paterek – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej Michał Gołata
Paterek – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej Wiesław Jezierski
Paterek – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej Daniel Koniec
Pęperzyn – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego

Potulice – Parafia pw. Zwiastowania NMP Przemysław
Barwik
Przyłęki – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Piotr Augustyn (akolita)
Przyłęki – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Roman Szubarga
Radawnica – Parafia pw. św. Barbary Jacek Januszewski
Radawnica – Parafia pw. św. Barbary Ireneusz Kotlarek
Radzicz – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Runowo Krajeńskie – Parafia pw. Świętej Trójcy

Rynarzewo – Parafia pw. św. Katarzyny Jacek Gwardzik
Rynarzewo – Parafia pw. św. Katarzyny Wiesław Hołysz
Rynarzewo – Parafia pw. św. Katarzyny Krzysztof Markiewicz
Rynarzewo – Parafia pw. św. Katarzyny Karol Ruciński
Rynarzewo – Parafia pw. św. Katarzyny Krzysztof Śmigiel
Rzadkowo – Parafia pw. Matki Boskiej Anielskiej

Sadki – Parafia pw. św. Wojciecha

Samoklęski Duże – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła

Samsieczno – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Paweł Piotr Gawlik
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła Ryszard Czyżak
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła Jerzy Gołębiewski
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła Piotr Gustyn
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła Mirosław Kwasigroch
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła Robert Ryngwelski
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła Sławomir Śmigiel
Sicienko – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Sipiory – Parafia pw. św. Jana Nepomucena

Sitno – Parafia pw. św. Józefa

Sławianowo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła Jan Bulawa
Sławianowo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła Marian Golla
Słupy – Parafia pw. św. Wita

Ślesin – Parafia pw. św. Mikołaja

Śmielin – Parafia pw. bł. Czesława

Śmiłowo – Parafia pw. św. Małgorzaty P. M. i Matki Bożej Szkaplerznej

Smogulec – Parafia pw. św. Katarzyny Bartosz Bielecki
Smogulec – Parafia pw. św. Katarzyny Jarosław Kutka
Solec Kujawski – Parafia pw. bł. Michała Kozala

Solec Kujawski – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Mariusz Balczewski
Solec Kujawski – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Jacek Batkowski
Solec Kujawski – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Andrzej Karłowski
Solec Kujawski – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Tomasz Musiał
Solec Kujawski – Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła

Solec Kujawski – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Stara Wiśniewka – Parafia pw. św. Marcina Biskupa Zenon Kelich
Strzelce Górne – Parafia pw. św. Stanisława Kostki Mariusz Piskorski (akolita)
Strzelce Górne – Parafia pw. św. Stanisława Kostki Rafał Tadych (akolita)
Święta – Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Sypniewo – Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej Tomasz Słoma
Sypniewo – Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej Wojciech Szefler
Szaradowo – Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa Henryk Sowa
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Paweł Chrzanowski
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Zbigniew Kowalski
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Jacek Makowiecki
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Grzegorz Straub
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Stanisław Wypych
Szubin – Parafia pw. św. Marcina Biskupa

Tłukomy – Parafia pw. św. Mikołaja

Tur – Parafia pw. św. Stanisława Kostki Leopold Nosal
Wąwelno – Parafia pw. św. Marii Magdaleny Dawid Szwajca
Więcbork – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP i Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Sławomir Kulpinski
Więcbork – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP i Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Waldemar Kuszewski
Więcbork – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP i Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Michał Słoma
Więcbork – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP i Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Mirosław Tomasz
Wielki Buczek – Parafia pw. Świętej Trójcy Stanisław Grabowski
Wielowicz – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła

Wierzchucin Królewski – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

Wierzchucinek – Parafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej

Władysławowo – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego

Włóki – Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski

Wtelno – Parafia pw. św. Michała Archanioła

Wyrzysk – Parafia pw. św. Marcina Biskupa i Męczennika Adam Skrzyniarz
Wysoka – Parafia pw. NMP Różańcowej Jacek Barabasz
Wysoka – Parafia pw. NMP Różańcowej Andrzej Stereńczak
Wysoka – Parafia pw. NMP Różańcowej Mariusz Zalewski
Występ – Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego Tomasz Busz (akolita)
Występ – Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego Arkadiusz Mulik
Występ – Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego Lotar Ziomek
Zabartowo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła

Zakrzewo – Parafia pw. św. Marii Magdaleny Marek Duda
Zakrzewo – Parafia pw. św. Marii Magdaleny Kazimierz Ruhs
Zakrzewo – Parafia pw. św. Marii Magdaleny Henryk Weistock
Zamość – Parafia pw. św. Ojca Pio Edmund Gołata
Zamość – Parafia pw. św. Ojca Pio

Żelazno – Parafia pw. Przenajdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa

Złotów – Parafia pw. św. Piotra i Pawła Apostołów Radosław Podhalicz
Złotów – Parafia pw. św. Piotra i Pawła Apostołów Jerzy Piątek (akolita)
Złotów – Parafia pw. św. Piotra i Pawła Apostołów Kazimierz Tucholski
Złotów – Parafia pw. św. Rocha

Złotów – Parafia pw. św. Rocha Marcin Kowalski
Złotów – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Piotr Nowaczewski (akolita)
Złotów – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Adrian Wiśniewski
Złotów – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Zbigniew Żaglewski
Żołędowo – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Piotr Chmielewski
Żołędowo – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Marcin Górecki
Żołędowo – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Andrzej Piotr Januszewski



Kontakt:

diecezjalny duszpasterz:

administrator strony:
Ks. dr Mateusz Nowak
mail: szafarze.nadzwyczajni.bydgoszcz(małpka)gmail.com
tel. 882 847 975

mail: szafarzebydg(małpka)gmail.com

w miejsce (małpka) wstaw: @